niedziela, 17 lipca 2011

Zrób to sama

Taki tytuł ma aktualne wyzwanie na blogu Scrap Pasji, gdzie warunkiem jest użycie własnoręcznie zrobionego kwiatka lub rozetki. U mnie pojawia się jedno i drugie ;) Lubię te ślimaczkowe kwiatki, a rozetkę użyłam pierwszy raz i stwierdzam, że ma swój urok :) Do karteczki użyłam papierów firmowych: Ślubna Tęcza i Pastel-Old Time. Skorzystałam też z mapki, która pojawiła się w wyzwaniu kartki#59 na Polkach, które scrapują.
Przyznam, że miałam taki "wewnętrzny przymus" aby tę karteczkę zrobić, a teraz stwierdzam, że nie jest to moja najlepsza kartka :/ jednak nie będę tego ukrywać :D Wciąż się uczę ;)
Czeka mnie kolejny scrapowy poziom do zdobycia: tekturki. Wszystko przez tą piękną paczuszkę przygotowaną przez Mrouh... pięknie zapakowana, cudna zawartość, a wisienką na tym torcie jest pocztowy tag, dziękuję :*Jest to nagroda w puszkowym wyzwaniu, którą wylosowałam na Craftypantkach, sponsorowana przez Stempell&Kartoon. Macam je, oglądam i wącham ;) nie mając jeszcze odwagi, aby ich użyć... choć pomysłów już się kilka pojawiło :D Najpierw jednak muszę się dokształcić, ma ktoś podręcznik scrapowy? ;)

Pozdrawiam serdecznie i życzę słonecznej niedzieli :) 

3 komentarze:

Dorota pisze...

Świetne kwiatuszki i ciekawa karteczka.
Dziękujemy za udział w wyzwaniu :)

Mikołaj pisze...

Kwiatki OK, kartka do dopracowania.

Pozdrawiam, Rudy

Boei pisze...

Śliczna kartka- piękne pastelowe kolory, bardzo elegancka i dopracowana:)